ATAÇ DEDEKTİFLİK müşteri memnuniyetini amaçlayan ve devamlı büyümeyi amaçlayan bir özel dedektiflik firmasıdır. Bu amaç ve amaçlar doğrultusunda yapılan çalışmalar neticesinde firmamız ekonomik şartlara uyum sağlayan ve hedeflerinden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmuştur.

Geniş kadrosuyla kişisel ve kurumsal hizmetlerde kısa sürede sonuç sağlamayı amaçlayan merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin problemlerine en kısa sürede çözüm üreten uzman yönetim personeli ve çalışanları ile müşteri memnuniyetinin temel taşlarını meydana gelmiştir.

Misyon

ATAÇ DEDEKTİFLİK sektörde ki firmalar arasındaki konumunu geliştirerek, piyasa ve rekabet ortamının getirebileceği şartlarda istenilen özel dedektiflik hizmetinin başlangıcından sonucuna kadar geçen tüm aşamalarda elindeki kaynakların optimum kullanımı ile müşterilerine sorunlarının çözümü yönünde T.C. yasalarına aykırı hareket etmeden azami derecede hizmet verebilmektir.

Vizyon

Özel Dedektiflik sektöründeki pazar payını genişleterek Türkiye gelişiminin önünde tutan , özel dedektiflik piyasasında yurt genelinde faaliyette bulunan, hizmetlerinin niteliğini sürekli iyileştirerek müşteri taleplerini karşılayan ve tercih edilen şirket olmayı vizyonu olarak kabul eder.

Teknolojik Cihazlar

Günümüzde özel dedektiflik mesleği ismi altında çeşitli gizli dinleme ve izleme cihazlarının satıldığı görülmektedir. Bu cihazların çoğu Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Gerçek Özel Dedektiflik firmaları casus cep telefonu programları veya gizli kayıt cihazlarını hiç bir zaman satmaz ve kesinlikle kullanımını öneri etmez. Özel dedektiflik piyasasında T.C. yasalarına aykırı hiçbir çalışma yapılmaz.

Yasal Uyarı

Cep telefonu kayıtları, mesaj kayıtları hiçbir şekilde temin edilemez. Aralarında hukuki bir ilişki bulunmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilemez. Aralarında ticari bağ olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez.

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hemen AraWhatsapp