Eş Takibi ve Aldatma Tespiti

EŞ TAKİBİ NEDİR?

Eş takibi; yaşanmakta olan sorunlar ve insanların içlerini kemiren bir takım soruların, şüphelerin giderilmesi amacıyla, hayatları ile ilgili doğru kararlar alabilmeleri, almış oldukları kararlardan emin olabilmeleri amacıyla gerçekleştirilen ve bunu sağlayan araştırmaya denir. Yapılan araştırmalar sonucunda en doğru ve kesin bilgilere ulaşılmaktadır. Bu konuda yapılan çalışmalar aile birliğinin dağılmasına yönelik yapılıyor gibi anlaşılsa da elde edilen sonuçlar doğrultusunda kimi zaman eşlerin birbirlerini aldatmaları gibi durumların belgelendiği gibi kimi zamanda kişilerin birbirleri ile ilgili yersiz şüphelere sahip olduğu, aslında eşleri tarafından aldatılmadıkları veya şüphe içerisinde olmuş oldukları gibi bir durumun söz konusu olmadığı da ortaya çıkmaktadır. Hayatınız ile ilgili doğru kararlar almak ve almış olduğunuz kararlardan emin olmak istiyorsanız; eşinizden emin olamıyor fakat bir an önce emin olmanız gerektiğine inanıyorsanız, güvenilir biri yada birileri tarafından yardım alarak eş takibi konusunda yardım almanız gerekmektedir. Konu ile ilgili yapılacak olan çalışmaları sizin için gerçekleştirecek ve yönlendirecek olan kişinin profesyonel olması ve bu alanda tecrübeli olması gerektiği oldukça önemlidir.

TAKİP NASIL YAPILIR? 

Eş takibi kafasındaki sorunlardan kurtulamayan veya kurtulmakta zorlanan eşler açısından oldukça önemli olan ve gerekmekte olan bir çalışmadır. Özel olarak gizlilik içerisinde kişilerin kişilik haklarına ve özgünlüklerine müdahalede bulunmadan, herhangi bir hukuka aykırı yaptırıma yer verilmeden gerçekleşmekte olan bu araştırma sayesinde; gerek sizleri rahatsız eden sorulardan kurtulabiliyor gerekse hayati önem taşıyan ve doğrudan yaşantınızı her anlamda etkilemekte olan yada olacak olan bir takım kararlar almadan önce neler yapmanız gerektiği ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlamak amacıyla yapılan bir çalışmadır. Bu konuda profesyonel olarak eğitim almış olan, hukuki açıdan da eğitimli ve bilgili deneyimli kişiler tarafından çalışmalar yapılmaktadır. Yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen sonuçlar sizlere gerek yazılı gerekse görsel olarak belgeler halinde sunulmakta ve sunulan bu belgeleri resmi mercilerde de kullanma imkanınız mevcuttur. Eş takibi araştırmaları esnasında elde edilen bilgiler görülmekte olan veya görülmesini planladığınız boşanma davanız varsa, bu süreçte de sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Elde edilen tüm bilgiler boşanma sürecinde kullanabileceğiniz ve mahkemeye sunabileceğiniz şekilde de sizlere sunulmaktadır. Araştırmalar sonucunda sizlere sunulan belgelerin gerçekliğinden kesin olarak emin olunmadan sizlere herhangi bir bilgi sunulmamaktadır. Teknolojinin de ilerlemesi ile yapılan çalışmalar çok daha hızlı ve başarılı bir şekilde sonuçlanmakta ve istenilen sonuca ulaşılmaktadır. Başta da belirtmiş olduğumuz gibi kişilerin kişilik haklarına zarar vermeden ve herhangi bir müdahalede bulunmadan gerçekleştirilmesi oldukça önemli olan çalışmalardır. Bunun nedeni ise; yapılan araştırmalar esnasında oluşabilecek olan yanlış bir durum hukuki açıdan sorun teşkil edebilmektedir. Bütün bunları da göz önünde bulundurarak yapmış olduğumuz çalışmaları, araştırmaları hukuki açıdan sorun yaşamayacağınız şekliyle gerçekleştirmekteyiz. Gerek biz gerekse bu alanda çalışma yapan diğer kişi ya da kişilerin bu konuda özel olarak bilgili olmaları gerekmesinin bir nedeni de sizlere yardımcı olmak yerine çok daha büyük sorunlar yaşatmamaları gerektiğidir. Eş takibi geçmiş yıllarda belki birkaç ay belki bir sene gibi sürelerde gerçekleşmekte olan fakat günümüzde birkaç gün veya en fazla birkaç haftada kolaylıkla sonuçlanabilen, teknolojinin her türlü gelişiminden faydalanarak kesin sonuçlar elde edilen bir araştırmadır.

EŞ TAKİBİ NEDEN YAPILMALI?

Eş takibi; sorunlu olan evliliklerde bir takım sorunların çözümlenmesi ve netleşmesi açısından yapılması gereken, yapılması halinde bir takım sorunların ortadan kalkmasını veya kişilerin birbirleri hakkında bir takım gerçeklere ulaşmasını sağlayan bir araştırmadır. Bu nedenle, yapılması gereken ve yapılması halinde eşlerden birinin boşanma gibi bir düşüncesi var ise elinde kesin belgeler ve bilgiler eşliğinde bunu gerçekleştirmesi mümkündür. Bir kişi eşinden şüpheleniyor kendisini aldattığını veya kendisinden bir şeyler sakladığını düşünüyor ise; eş takibi konusunda yapılacak olan araştırmalar sayesinde haklı ya da haksız olduğuna veya gerçekten de boşanma davası açması gerekip gerekmediğine karar vermesi çok daha kolaylaşır.

Gerçekleşmekte olan boşanma davasın sürecinde yapılmakta olan böyle bir çalışmanın kişilere faydası olur mu? Diye merak ederseniz; evet olur çünkü gerek olumlu gerekse olumsuz yönde elde edeceğiniz bilgiler sizlere delil olarak sunabileceğiniz bir dosya halinde sunulmakta ve mahkemede bunları delil olarak sunarak yaşanan süreci çok daha kısa ve kolay sonuçlanacak bir süreç haline getirebilirsiniz. Her zaman için elinizde kesin bilgiler ile karalar almanız ve hayatınıza yön vermeniz sizler için çok daha doğru olacaktır. Bu durum gerek evliliğiniz gerekse eşiniz ile ilgili alacağınız karalar açısından da geçerlidir. Bizler sizlere eş takibi konusunda yardımcı olarak en doğru adımları atmanız için elimizden gelen desteği sağlamaktayız.

Hemen AraWhatsapp