Boşanma Davasına Delil?

Boşanma davası çiftlerin aile birliğini dağıtması sonlandırması amacı ile aile mahkemelerine başvurarak açmış oldukları dava türüdür. Belirli sebepler öne sürerek boşanma talep edilmektedir.

Ayrılmak eşlerin ayrılıklarının resmiyet kazanmasını sağlar. Bu tür davalar kişilerin birbirleriyle bağlarının tamamen kopmasını gerektirir.

Boşanma davası açmak için farklı farklı neden nedenler öne sürülmektedir.  Günümüzde en çok görülen boşanma davaları anlaşmalı olarak gerçekleşen ayrılık davalarıdır bu yönde ilerleyen davalar diğerlerine göre daha sorunsuz ve daha kısa süre içerisinde sonuçlanır. Boşanma davalarının türlerine baktığımızda şiddetli geçimsizlik, zina, aldatma gibi nedenlerden dolayı ya da karşı tarafın onurunu kırıcı davranışlardan, suç işleme ve benzeri konulardan dolayı açılan ve gerçekleşmekte olan davaları görmekteyiz.

BOŞANMA DAVASI NEDİR? 

Boşanma davası çiftlerin aile birliğini dağıtması sonlandırması amacı ile aile mahkemelerine başvurarak açmış oldukları dava türüdür. Belirli sebepler öne sürerek boşanma talep edilmektedir.

Ayrılmak eşlerin ayrılıklarının resmiyet kazanmasını sağlar. Bu tür davalar kişilerin birbirleriyle bağlarının tamamen kopmasını gerektirir.

Boşanma davası  açmak için farklı farklı neden nedenler öne sürülmektedir.  Günümüzde en çok görülen boşanma davaları anlaşmalı olarak gerçekleşen ayrılık davalarıdır bu yönde ilerleyen davalar diğerlerine göre daha sorunsuz ve daha kısa süre içerisinde sonuçlanır. Boşanma davalarının türlerine baktığımızda şiddetli geçimsizlik, zina, aldatma gibi nedenlerden dolayı ya da karşı tarafın onurunu kırıcı davranışlardan, suç işleme ve benzeri konulardan dolayı açılan ve gerçekleşmekte olan davaları görmekteyiz.

BOŞANMA DAVALARI İÇİN DEDEKTİF TUTMAK

Boşanma davaları için dedektif tutmak çoğu zaman gerek duyulan birçok kişi tarafından gerçekleştirilen bir eylemdir. Eğer davanın red olmasını istemiyorsanız istediğiniz gibi sonuçlanmasını istiyorsanız dedektif tutmanız gerekecektir.

Delil toplamak için dedektif tutmak belirttiğimiz gibi davanın sonuçlanabilmesi için yeterli olan delillerin toplanabilmesi açısından ihtiyaç duyulan bir konudur. Dedektif sizin için yapacağı araştırmaları ile elde etmiş olduğu tecrübelerinden de yararlanarak gerek hukuki bilgisi gerekse deneyimleri sayesinde bu sürecin istediğiniz gibi gerçekleşmesi için size yardımcı olacaktır.

BOŞANMA DAVALARINDA ÖZEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ

Boşanma davaları ülkemizde konu ile ilgili hukuk kuralları ve yasalar çerçevesinde ayrılma gibi kritik unsurlar içeren davalarda delillerin ne denli önem taşıdığı genel anlamı ile bilinmemektedir. Bu nedenle de insanlar bilinçsizce hareket edip bilinçsizce yönlendirilmektedir.

Boşanma davalarında özel dedektiflik çözümleri taraflar ile ilgili olan durumların tek tek gözden geçirilmesi ve somut bir şekilde sunulmasıdır. Düşünebilirsiniz delilleri elde edip sunmak neden özel dedektiflik çözümlerinden diye.. Şöyle ki özel dedektifler sizlerin fark edemediği gözden kaçırdığı birçok ayrıntıyı fark eder ve birçok ayrıntıya dikkat eder.

Boşanma davaları konusunda özel dedektifler tecrübelerine dayanarak sizlere memnun kalacağınız bir hizmet vereceklerdir.

BOŞANMA DAVASI İÇİN DELİL OLUŞTURMA ÇALIŞMALARI

Boşanma davası için delil oluşturma özel dedektifler tarafından ve özel dedektiflik büroları tarafından titizlikle yürütülen bir çalışmadır. Yapılan kapsamlı araştırmalar ve takipler sonucunda mahkemede avukatlar eşliğinde sunulacak olan deliller incelenerek tek tek toparlanır ve bir araya getirilir.

Mahkemeler için delil oluşturma özel dedektiflik hizmetleri arasında yer alan teknik takip sanal takip ve fiziki takip gibi takip çalışmalarından faydalanan özel dedektifler konu ile ilgili gerekli olan ve mahkemede ihtiyaç duyulacak olan bütün bilgileri belgeli yelek somut deliller halinde bir araya getirir. Kişilerin mahkemeye sunabilecekleri şekilde kendilerine teslim eder. B Boşanma davanız için gerçekleştirilen bütün çalışmaları inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Boşanma davası için delil oluşturma hizmetimiz ile ilgili bilgi almak aklınıza takılan sorulara yanıt alabilmek için 7/24 danışmanlarımıza danışabilir kendilerinden bilgi alabilirsiniz. Boşanma davasının yanında velayet davası ve nafaka davası gibi konular ile ilgili de ayrıntılı olarak araştırmalar yapılmakta ve sizlere yardımcı olunmaktadır.

BOŞANMA DAVASI İÇİN AVUKAT HİZMETİ

Boşanma davası için avukat hizmeti özel dedektif büromuz yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde birçok avukat ile ortaklaşa hareket etmekte ve beraber çalışmaktadır. Ortaklaşa hareket etmiş olduğumuz avukatlarımız sizlere İhtiyacınız olan bilgilendirmeyi yaparak ayrılma davasının ne yönde ilerleyeceğini, ne şekilde sonuçlanabilecek, nasıl bir süreç ile karşı karşıya kalacağınızı haklarınızın neler olduğunu ayrıntılı olarak anlatmaktadır.

Boşanma davası için avukat hizmeti kabul edersiniz ki boşanma davası sürecinde profesyonel bir avukat ile çalışmanız sizin açınızdan bu sürecin çok daha kolay sonuçlanmasını sağlayacaktır. Avukatın yanı sıra özel bir dedektif ile çalışmanız ve hatta sizin için araştırmalarını yapan dedektif ile avukatın ortak hareket ederek planlı ve programlı bir şekilde bu süreci yönetmesi çok daha faydalı olacaktır.

Hemen AraWhatsapp